Klasyka inaczej? Szykuje się modowa rewolucja w Vogue Polska Living

Klasyka inaczej? Szykuje się modowa rewolucja w Vogue Polska Living
Autor Andżelika Kołodziej
Andżelika Kołodziej19.04.2024 | 3 min.

Witaj, drogi Czytelniku! Ostatni numer Vogue Polska Living to prawdziwa gratka dla miłośników designu i stylu życia. W tym wydaniu postanowiliśmy rzucić wyzwanie klasycznym trendom i tradycyjnemu podejściu. Eksperci od przeobrażania, łamania zasad i zabawy kontrastami zaprezentują świeże spojrzenie na wnętrza, modę i sztukę stołu. Przygotuj się na inspirującą rewolucję!

Łamanie zasad i przeobrażenia w "Vogue Polska Living"

Nowy numer "Vogue Polska Living" to prawdziwa rewolucja w świecie wystroju wnętrz i trendów w dekoracji. Ten wyjątkowy magazyn oddaje głos prawdziwym rewolucjonistom - ekspertom od przeobrażania przestrzeni, łamania zasad i zabawy ambiwalencjami.

Zmiana jest żywiołem, który towarzyszy zarówno nowemu trendsetterowi architektury, jak i zapomnianym ikonom projektowania. To oni pokazują, jak odświeżyć klasykę i tchnąć nowe życie w meble stylowe czy odświeżanie aranżacji.

Potrzeba zmian zapoczątkowała również nową falę kanadyjskiego designu, renesans sztuki stołu i wykreowała najważniejsze trendy nadchodzących sezonów. Otwórz się na inspiracje, które kwestionują utarte schematy!

Nowe talenty i zapomniane ikony projektowania

Do grona tych, którzy z sukcesem łamią konwencje, należy bez wątpienia Fabrizio Casiraghi. Ten włoski architekt urządza świat na nowo, wbrew ustalonym normom. Jego przewrotny humor z pewnością doceniłaby Julia Keilowa - zapomniana, ale wybitna metaloplastyczka.

Pamięć o Keilowej zostanie w tym roku przywrócona podwójnie: dzięki wystawie w Muzeum Warszawy oraz biografii autorstwa Małgorzaty Czyńskiej. Ta artystka wyznaczała nowe standardy, czerpiąc inspiracje z codziennych, zwyczajnych przedmiotów.

Podobną misję realizują siostry Laila i Nadia Gohar, twórczynie marki Gohar World. Ich niezwykły świat zachęca do celebrowania zwyczajności w niezwyczajny sposób. Dekady temu takie same cele przyświecały Jolancie Owidzkiej, która wyniosła tkaninę artystyczną do rangi sztuki.

 • Fabrizio Casiraghi - nowy it-boy architektury łamiący konwencje
 • Julia Keilowa - zapomniana, ale wybitna metaloplastyczka
 • Gohar World - marka celebrująca zwyczajność w niezwyczajny sposób
 • Jolanta Owidzia - artystka, która podniosła rangę tkaniny artystycznej

Czytaj więcej: Niespodziewane odkrycie: Czy przeszłość trzyma nas w swoim uścisku?

Sztuka stołu, trendy i wnętrza w "Vogue Polska Living"

Zdjęcie Klasyka inaczej? Szykuje się modowa rewolucja w Vogue Polska Living

W najnowszym wydaniu "Vogue Polska Living" jak zawsze znajdziesz przegląd najgorętszych trendów w dekoracji. Dominika Olszyna przybliża tendencje, które zdominują sezon wiosna-lato 2024, m.in. powrót gliny, metalu i sztruks, nowy wymiar nostalgii oraz fascynację przezroczystościami i refleksami.

Kamila Wagner i ceniona scenografka Ania Witko wyjaśniają z kolei, dlaczego branże mody i designu oszalały na punkcie sztuki stołu. Zastawy jak dzieła sztuki, kolacje niczym performance i jadalne instalacje to prawdziwa gratka dla smakoszy odświeżania aranżacji wnętrz.

Poza trendami i inspirującymi wnętrzami, na łamach magazynu poznasz także meandry kanadyjskiej nowej fali designu. To innowacyjne i świadome projektowanie, które wyznacza standardy przyszłości!

 • Najgorętsze trendy sezonu wiosna-lato 2024
 • Sztuka stołu jako nowa moda w branży wnętrz i mody
 • Kanadyjska nowa fala designu - innowacyjne i świadome projektowanie

5 Podobnych Artykułów:

 1. Zakochaj się w stylach: różowy i biały oraz niebieski i szary
 2. Niespodziewane odkrycie: Czy przeszłość trzyma nas w swoim uścisku?
 3. Odkryj Najnowszą Kolekcję Sandałów damskich Boccato - Obuwie i Klapki W Jednym!
 4. Zobacz Buty Zimowe na Szeroką Stopę! Stylowe i Wygodne dla Każdej Kobiety
 5. Zdobądź Wyjątkowe Pierścionki z Kolorowymi Kamieniami - Twój Idealny Akcent Stylu!
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Andżelika Kołodziej
Andżelika Kołodziej

Jako redaktorka działu modowego śledzę na bieżąco nowinki ze świata mody. Testuję i recenzuję ubrania oraz dodatki z najnowszych kolekcji światowych domów mody. Jestem na topie!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły