Te 5 rzeczy o majowym Vogue Polska zszokowały redakcję

Te 5 rzeczy o majowym Vogue Polska zszokowały redakcję
Autor Kordian Sobczak
Kordian Sobczak25.05.2024 | 3 min.

Mam do omówienia 5 rzeczy z majowego numeru "Vogue Polska", które mogą Cię zaskoczyć. Otóż redakcja przygotowała dla nas prawdziwe niespodzianki. Od podwójnej okładki aż po rozmowę z polskim projektantem Janem Chodorowiczem, który zdradza tajniki swojej kolekcji. Także Dries van Noten odchodzi ze swojej autorskiej marki, a Chemena Kamali obejmuje stanowisko dyrektorki kreatywnej w Chloé. Na pewno znalazłeś tu coś dla siebie!

Dwie okładki i oda do ulubionego odcienia świata mody

Majowe wydanie vogue polska to prawdziwy rarytas dla miłośników mody i piękna. Benjamin Grillon, autor koncepcji sesji okładkowej tego numeru, postanowił uhonorować niebieski - kolor, który uważa za najbardziej fascynujący. Według redaktorki naczelnej Iny Lekiewicz-Levy, niebieski jest kolorem, który nie występuje w naturze, a mimo to ma ogromną moc przyciągania.

Dlatego też majowa edycja vogue polska została w całości poświęcona temu niezwykłemu odcieniowi. Czytelnicy będą mieli do wyboru aż dwie różne okładki, każda z nich przedstawiająca inną interpretację niebieskiego koloru. To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy kochają piękno i subtelność tej barwy.

W numerze pt. "Iluzja błękitu" dowiemy się więcej o fenomenie niebieskiego i jego historii w świecie mody. Makijażystka Marianna Yurkiewicz zdradzi sekrety tworzenia niebieskiego makijażu, który daje ogromne pole do popisu kreatywności.

Projektant Jan Chodorowicz odmienia błękit przez wszystkie

Jedną z największych atrakcji majowego wydania vogue polska jest z pewnością rozmowa z polskim projektantem Janem Chodorowiczem. Ten utalentowany twórca zmiksował inspiracje niebieskimi garniturami dyplomatów z kowbojskim denimem, tworząc prawdziwą fuzję stylów i odcieni błękitu.

W obszernym wywiadzie Chodorowicz opowie o swojej karierze, najnowszej kolekcji oraz planach na przyszłość. Kamila Wagner, redaktorka mody, nie kryje podziwu dla determinacji projektanta, który w zaledwie dwa lata samodzielnej pracy wypracował ogromny kapitał symboliczny i rynkowy potencjał.

To doskonała okazja, aby poznać kulisy pracy jednego z najciekawszych polskich projektantów młodego pokolenia. Treść majowego vogue polska z pewnością zachwyci wszystkich miłośników mody i dobrego stylu.

  • Dries van Noten odchodzi z własnej marki
  • Chemena Kamali została nową dyrektorką kreatywną Chloé
  • Duże zmiany w światowej modzie!

Czytaj więcej: Niezwykła marka Aeron podbija serca polskich it-girls. Poznaj jej twórczynię

Dries van Noten odchodzi, a Chemena Kamali obejmuje Chloé

Zdjęcie Te 5 rzeczy o majowym Vogue Polska zszokowały redakcję

Wiadomość o odejściu belgijskiego projektanta Driesa van Notena z własnej, autorskiej marki wstrząsnęła światem mody. Piotr Zachara w tekście "Wierny ogrodnik" zastanawia się, czy nowości vogue polska maj mogą być jeszcze liryczne bez tego projektanta.

Z drugiej strony, ogromne poruszenie wzbudziła informacja o objęciu stanowiska dyrektorki kreatywnej w Chloé przez Chemenę Kamali. Ta amerykańska projektantka zasłynęła z reaktywacji stylu boho, na którym buduje swoją markę.

Michalina Murawska analizuje fenomen Kamali, podkreślając, że praca w Chloé to dla niej powrót do źródeł - to właśnie tam rozpoczynała swoją karierę i zakochała się w idei mody wspierającej wolność i niezależnego ducha.

Majowy numer vogue polska zdecydowanie nie będzie nudny! Redakcja przygotowała dla was prawdziwe rewolucje w świecie mody.

Najczęstsze pytania

Niebieski kolor został wybrany jako główny motyw przewodni majowego wydania, ponieważ autor koncepcji okładkowej, Benjamin Grillon, uważa go za najbardziej fascynujący odcień. Redakcja postanowiła złożyć hołd temu niezwykłemu kolorowi, który nie występuje naturalnie w przyrodzie.

Majowy numer Vogue Polska trafi do sprzedaży z dwoma różnymi okładkami do wyboru. Każda z nich będzie przedstawiała inną interpretację niebieskiego koloru i koncepcji sesji okładkowej autorstwa Benjamina Grillona.

W obszernym wywiadzie Jan Chodorowicz opowie o swojej karierze, najnowszej kolekcji inspirowanej niebieskim kolorem oraz planach na przyszłość. Redaktorka mody Kamila Wagner zachwyca się determinacją i sukcesem młodego projektanta.

W majowym wydaniu Vogue Polska poruszono temat odejścia Driesa van Notena z własnej marki oraz objęcia stanowiska dyrektorki kreatywnej w Chloé przez Chemenę Kamali. To ogromne zmiany, które z pewnością wpłyną na światową modę.

Poza kluczowymi tematami, jak okładki, rozmowa z Janem Chodorowiczem i zmiany w światowym świecie mody, w numerze znajdą się także artykuły o historii niebieskiego koloru, sile niebieskiego makijażu oraz analizy najnowszych trendów modowych.

5 Podobnych Artykułów

  1. Zakochaj się w stylach: różowy i biały oraz niebieski i szary
  2. Niespodziewane odkrycie: Czy przeszłość trzyma nas w swoim uścisku?
  3. Odkryj Najnowszą Kolekcję Sandałów damskich Boccato - Obuwie i Klapki W Jednym!
  4. Zobacz Buty Zimowe na Szeroką Stopę! Stylowe i Wygodne dla Każdej Kobiety
  5. Zdobądź Wyjątkowe Pierścionki z Kolorowymi Kamieniami - Twój Idealny Akcent Stylu!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Kordian Sobczak
Kordian Sobczak

Będąc ekspertem rynku dóbr luksusowych analizuję najnowsze trendy w modzie, zegarkach, galanterii skórzanej i perfumach. Recenzuję topowe marki. Sprawdzam co na topie wśród gwiazd i celebrytów.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły