Niesamowita przemiana Sylke Golding. Wiek nie gra roli, gdy robi karierę na wybiegach

Niesamowita przemiana Sylke Golding. Wiek nie gra roli, gdy robi karierę na wybiegach
Autor Kordian Sobczak
Kordian Sobczak27.04.2024 | 3 min.

Marzenia o karierze w modelingu często przemijają wraz z wiekiem. Dla Sylke Golding ta ścieżka otwiera się jednak na nowo po 50. roku życia. Wychowana w czasach komunizmu we Wschodnim Berlinie, ta niezwykła kobieta w wieku 57 lat chodzi dzisiaj po wybiegach takich marek jak Balenciaga, Lacoste czy Balmain. Historia Sylke pokazuje, że w branży modowej coraz większą rolę odgrywa różnorodność i inkluzywność.

Modelka ze Wschodniego Berlina odnawia karierę po 57 roku życia

Sylke Golding miała niezwykłą przygodę życia. Wychowana w czasach komunizmu we wschodnim Berlinie, w młodości rozpoczęła karierę modelki. Gdy wyemigrowała do Szwecji, musiała na jakiś czas przerwać tę ścieżkę zawodową.

Jednak w wieku 57 lat Sylke nieoczekiwanie wróciła na wybiegi. Pracuje obecnie dla takich marek jak Balenciaga, Lacoste, Balmain czy Etro. Wystąpiła również w kampaniach Giorgio Armani i The Row. Pokazuje, że kariera po pięćdziesiątce jest możliwa.

Jej powrót do modelingu nie był zaplanowany. To branża sama ją "odnalazła" za sprawą mediów społecznościowych i fotografów poszukujących dojrzałych modelek. Sylke mówi, że czuje, jakby zawód ten był jej przeznaczeniem.

Przemysł modowy staje się coraz bardziej inkluzywny

Historia Sylke Golding doskonale wpisuje się w nowy trend w branży modowej - większej inkluzywności i różnorodności. Przez lata modeling kojarzył się głównie z bardzo młodymi dziewczynami, często nastolatkami.

Jednak współczesna moda jest coraz bardziej otwarta na różne wzorce piękna, także te reprezentowane przez starsze kobiety. Kariera modelki z Polski pokazuje, że wiek nie musi być przeszkodą, by chodzić po wybiegach największych domów mody.

 • Kariera Sylke to dowód na rewolucję w podejściu branży modowej do różnych grup wiekowych.
 • Przemysł ten staje się bardziej inkluzywny i celebruje różnorodność.
 • Otwiera się na nowe trendy i postawy, odchodząc od przestarzałych wyobrażeń piękna.

Czytaj więcej: Jak urodzony lider Miłosz Wiatrowski-Bujacz i kontrowersyjny ORB News zrewolucjonizowali polską politykę

Nowa siła i celebracja procesu starzenia się

Zdjęcie Niesamowita przemiana Sylke Golding. Wiek nie gra roli, gdy robi karierę na wybiegach

Sylke Golding z wdziękiem i akceptacją podchodzi do procesu starzenia się. Jej zdaniem, każda zmarszczka ma w sobie ukrytą historię. Nie chce być retuszowana ani wyglądać jak w wieku 20 lat.

Cieszy się ze swojego wieku i docenia każdy etap życia. To daje jej nową siłę, której źródłem jest pewność siebie. Kobieta mówi, że chciałaby zarażać tą energią innych.

Postawa Sylke to celebracja procesu starzenia się i pokazanie, że każdy wiek ma swój urok. To ważny przekaz w czasach, gdy młodość jest tak bardzo gloryfikowana. Dodaje otuchy innym dojrzałym kobietom.

 • Sylke akceptuje proces starzenia i nie chce z nim walczyć.
 • Czerpiąc z tego siłę, chce inspirować inne kobiety.
 • Jej postawa to bardzo ważny głos w dyskusji o różnych wzorcach piękna.

Najczęściej zadawane pytania

Sylke Golding ma obecnie 57 lat. Zaczęła swoją karierę modelki jeszcze w młodości, ale po przerwie wróciła na wybiegi mając już ponad pięćdziesiąt lat.

Sylke Golding chodzi po wybiegach takich znanych i prestiżowych marek jak Balenciaga, Lacoste, Balmain czy Etro. Pojawiła się również w kampaniach reklamowych Giorgio Armani i The Row.

Sylke Golding pochodzi ze Wschodniego Berlina. Wychowała się w czasach komunizmu w byłej Niemieckiej Republice Demokratycznej.

W pewnym momencie Sylke Golding wraz z rodziną wyemigrowała do Szwecji. Z tego powodu musiała na jakiś czas przerwać pracę jako modelka.

Sylke Golding nie walczy z upływającym czasem, ale go celebruje. Nie chce być retuszowana, a swoje zmarszczki uważa za ślad bogatej historii życia. Daje jej to poczucie siły i pewności siebie.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Zakochaj się w stylach: różowy i biały oraz niebieski i szary
 2. Niespodziewane odkrycie: Czy przeszłość trzyma nas w swoim uścisku?
 3. Odkryj Najnowszą Kolekcję Sandałów damskich Boccato - Obuwie i Klapki W Jednym!
 4. Zobacz Buty Zimowe na Szeroką Stopę! Stylowe i Wygodne dla Każdej Kobiety
 5. Zdobądź Wyjątkowe Pierścionki z Kolorowymi Kamieniami - Twój Idealny Akcent Stylu!
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Kordian Sobczak
Kordian Sobczak

Będąc ekspertem rynku dóbr luksusowych analizuję najnowsze trendy w modzie, zegarkach, galanterii skórzanej i perfumach. Recenzuję topowe marki. Sprawdzam co na topie wśród gwiazd i celebrytów.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły